Plán mé duše aneb jak jsem si díky setkání s Lynne McTaggart uvědomila, že jsem léčitelka

Když si tak vybavuji některé momenty ze své minulosti, nepřestává mě fascinovat, jakým způsobem mě má intuice vede a jak řada věcí do sebe začíná zapadat až s odstupem času. Kam mě zavedl plán mé duše? A jak mi setkání s Lynne McTaggart pomohlo si uvědomit, že jsem léčitelka? O tom je tenhle článek.

STAŇ SE LEPŠÍM LÉČITELEM!? Copak seš nějakej léčitel?

Představte si inženýrku, která sedí u počítače v kanceláři a dělá nějaké rozpočty. Baví ji si číst o psychologii a tak různě, zkouší si pouštět meditace, občas zacvičit jógu. Dělá to jen tak pro sebe, po práci, prostě aby jí bylo líp a proto, že ji to baví.

Chtěla by dělat nějakou jinou práci, která by ji víc naplňovala, ale vůbec neví, čeho se chytit. A tak prostě pokračuje v těch věcech, co jí dělají dobře. Jo… Poslední dobou ji úplně nejvíc baví dělat různé online kurzy.

To jsem já před dvěma lety.

Najednou jsem se ocitla na kurzu Munay-Ki. Nějaké rituály. Prý na otevření srdce. To zní fajn. Pustila jsem se do toho. Jen tak pro sebe. V té době jsem si ještě plně neuvědomovala, že ten kurz je ve skutečnosti určen primárně pro šamany, pro lidi, kteří pracují s jinými lidmi, pro léčitele… aby mohli ty rituály předávat dál. Svým klientům.

A do toho mi přišel další kurz.

Hlava říká: „Seš magor. Teď budeš dělat jako dva kurzy dohromady a k tomu chodit do práce?! A jak že se ten kurz jmenuje?“

„Become a Better Healer.“

Hlava: „Jak jako STAŇ SE LEPŠÍM LÉČITELEM!? Copak seš nějakej léčitel? No to už je vážně na Bohnice!“

„Já vím, no. Nejsem léčitel. Zní to fakt jako totální blbost. Ale prostě nějak cítím, že se mám přihlásit. Ten pocit v těle je fakt silnej. Tak se tam prostě přihlásím. Vždyť můžu vlastně říct, že jsem sama sobě léčitelem. Ty střeva jsem si přece vyléčila. 😊 “

Setkání s Lynne.

Lynne McTaggart jsem taky viděla někde na videu, podobně jako Alberta Villolda. Povídala o vysílání léčivých záměrů. Znělo to zajímavě. Třeba by se to mohlo hodit, že? Kdyby byl někdo z rodiny nemocný, tak bychom mu mohli vyslat léčivý záměr.

No jo, ale na vysvětlení toho, jak fungují ty záměry, Lynne vytvořila jiné kurzy a napsala knihu Power of 8 (Síla osmi), taky má spoustu informací zdarma na webu a pořádá vysílání záměrů pravidelně zdarma pro širokou veřejnost. Tak proč mě to zavedlo zrovna na kurz „Staň se lepším léčitelem“? Nevím, ale důvěřuji.

A tak jsem tam byla. Dokonce jsem jednou měla nějaký dotaz, a tak jsem se přihlásila, abych se mohla Lynne zeptat rovnou v přímém přenosu na Zoomu.

Lynne se mě zeptala tak jako každého: „Odkud jsi a jakým druhem léčení se zabýváš?“ (Bylo tam spoustu lidí, kteří pracovali třeba jako zdravotní sestry nebo Reiki léčitelé.) A já povídám: „Jmenuju se Soňa, jsem z České republiky a dosud jsem léčila jen sama sebe.“ Naštěstí to Lynne nijak nekomentovala, naopak, byla jsem ráda, že jsem se zeptala, protože jsem od ní dostala zajímavý komentář k mému dotazu.

Ten kurz mě bavil. Lynne je fajn paní s dobrou energií a dlouholetými zkušenostmi. Nejlepší bylo, že jsme si mohli vyzkoušet vysílání záměrů rovnou v praxi, ve skupinkách na Zoomu. Seznámila jsem se tam se zajímavými lidmi, převážně z Ameriky, se kterými jsme dali dohromady skupinku Power of 8. Potkávali jsme se každý týden na Zoomu a vysílali společně léčivé záměry sobě navzájem a občas i někomu z přátel nebo rodiny někoho z nás. Vydržela jsem u toho ještě asi půl roku. Mezitím jsme se se Zdenou Plavcovou pustily i do podobného experimentu v Čechách. Postupem času to sice vyšumělo a přestalo mi to dávat smysl, ale určitě to byla zajímavá zkušenost.

Ten kurz s Lynne McTaggart skončil někdy v červnu 2021. O pár měsíců později jsem vyrážela na cestu do Chile a začínalo mi být jasné, že teď už nemá smysl sama sobě namlouvat, že nejsem léčitelka. Sice jsem tomu pořád nemohla uvěřit, ale bylo mi jasné, že plán mé duše vede zřejmě přesně tímto směrem.

Pár tipů od Lynne k tomu, jak být lepším léčitelem?

Všechno, co řekneme, jakou energii vysíláme, to, jak se cítíme, i všechny naše myšlenky, ať už vědomé či podvědomé, ovlivňují klienta. Léčitel je jako roztleskávačka.

 • Naděje
  Úkolem léčitele je udržovat naději.
 • Prostor
  Úkolem léčitele je poskytnout prostor pro léčení.
 • Důvěra
  Úkolem léčitele je dát klientovi důvěru, že to zvládne.
 • Vize
  Úkolem léčitele je se místo diagnózy nebo prognózy soustředit na vizualizaci ideálního cílového stavu.
 • Zázraky
  Úkolem léčitele je věřit na zázraky. Nikdy nad klientem nelámat hůl. Nikdy to nevzdávat. Ať se děje, co se děje.

Pokud i tvoje duše volá po něčem, možná ani přesně nevíš po čem, třeba by tě mohly zajímat rituály Munay-Ki. Ne, nemusí se z tebe hned stát šaman nebo léčitel. Možná, že jen potřebuješ změnit směr. Něco si v sobě ujasnit. Jedno je jasné, Munay-Ki tě dovede přesně tam, kde máš být. Je to tvoje cesta a ta je jedinečná. Ta cesta vychází z tvého srdce. Já tě můžu vzít za ruku, poskytnout ti prostor pro změnu a zasadit do tebe semínka rituálů. Je jen na tobě, kolik energie a péče budeš chtít věnovat vyživování svých semínek. Vším tě bezpečně provedu. Rituály mohou různí lidé vnímat různými způsoby, dokonce i stejný člověk v různých obdobích svého života je může vnímat odlišně. Věřím však (a sama jsem to u sebe zažila), že když si rituály Munay-Ki člověka zavolají, mohou se dít velké věci.

Slovo Munay znamená láska.

Bezpodmínečná, univerzální, všudypřítomná láska. Série 9 + 1 iniciačních šamanských rituálů se dotkne tvého srdce. Může pomoci rozvinout tvůj potenciál, lépe se propojit s tvým posláním, intuitivními schopnostmi a mnoho dalšího. Munay-Ki jde ale mnohem dál. Do úvodu webové stránky s informacemi k rituálům jsem napsala „Dotkni se sebe – dotkni se světa.“ Protože tyto rituály nás vedou cestou nejprve hluboko do sebe samých, do našich srdcí, abychom se mohli následně z tohoto středu odrazit do širého světa. Abychom mohli vnímat naše propojení se všemi lidmi, celou planetou i vesmírem, ale zároveň abychom stále vnímali sami sebe.

Chceš vědět víc?

Chceš zkusit rituály v praxi a vidět, jak pracuji?

 

S láskou ❤️

Soňa Moudrá

Jsem šamanka, léčitelka, někdy vědma, inspirátorka, zpěvačka, malířka...

Pomáhám lidem, kteří chtějí vzít život do svých rukou, aby se usmířili se svou minulostí, získali nadhled nad svou současnou situací, aby mohli vykročit vstříc své nejlepší možné budoucnosti. To vše skrze šamanské techniky práce s energií >> , iniciační rituály Munay-ki >> , mentoring, intuitivní a individuální přístup.

Mým posláním je inspirovat lidi svým příběhem. Mou vášní je neutuchající touha po moudrosti. Mou vizí je naučit lidi, jak být sami sobě šamany.

Můj příběh najdete zde >>

Jmenuji se Soňa Sušanková a proč jsem si zvolila pseudonym Soňa Moudrá se můžete dočíst zde >>

Chcete se ode mě něco naučit zdarma a v pohodlí domova? Zkuste videonávod na ohňový rituál zde >>

Máte nějaké další dotazy? Můžete mě zkontaktovat zde >>

Baví vás číst mé články? Inspirují vás mé příspěvky na sociálních sítích? Pomohly vám rituály, které sdílím zdarma? Chcete mě podpořit? Můžete mi poslat DAR na účet:

2474186010/3030 vedený u AirBank

IBAN: CZ63 3030 0000 0024 7418 6010

BIC: AIRACZPP

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

 • Videonávod na domácí ohňový rituál zdarma aneb jak se dostat do vnitřního klidu snadno a rychle

  Pohádali jste se s někým? Je toho na Vás moc? Paralyzuje Vás strach, panika, úzkost? Objevili jste vzorce myšlení či chování, které Vám již neslouží?... SPALTE TO!

 • Nejnovější články
 • Kategorie
 • Potkáme se na Facebooku: