REFERENCE

[9+1 rituálů Munay-Ki] Lépe se mi spí a vrátily se mi živé sny. Taky je mi moc hezky, když si roztáhnu ty pásy nebo otevřu prostor. Navyšuje se mi citlivost a dělám veliké pokroky v čištění traumat a programů, pohnuly se opravdu velké věci. Díky tomu všemu jsem celkově dobře naladěná a více ustředněná. Cítím, že se pomalinku dostávám více do své síly a toho, kdo jsem. Nebo spíše začínám cítit věci tak, jak vím, že bych je měla cítit. Dá se říci, že právě ta tolikrát opakovaná pravidla či teorie, které hlásají ti, od kterých se učíme, se konečně stávají mou realitou. Určitě se urychlila moje práce na sobě a cítím se dobře. Lépe se mi komunikuje se svými zvířaty. Mám pomíchaných více metod a často jsem se snažila věci léčit a čistit sama, nyní mám větší podporu od svých spojenců (zvířat) a cítím je silněji ❤ To jsme teprve u třetího rituálu 😃😋 Takže určitě super.
Jana Kubalková
[Šamanská práce s energií - Návrat ztracené duše] Já od té doby, co jsme spolu pracovaly a co mám tu novou smlouvu, tak začínám dělat víc věci... kroky k tomu, aby to víc fungovalo. Necítím se už tak svázaná, jako by se pustily okovy, jako bych se mohla nadechnout. Přicházejí mi nové nápady, jak posunout mé podnikání. Takže určitě ty změny cítím. Jsem prostě mocná a neohrožená a životem tančím s lehkostí 🙂 Děkuji
Petra Konopáskovákartářka, vypravěčka příběhů a léčitelka
[Šamanská práce s energií - Decoupling + 3.rituál Munay-Ki] Po Novém roce jsem se často cítila jakoby za nějakým závojem smutku. Přijímala jsem ho, tančila s ním, uznávala. Ale něco mě do něj stále vracelo. Soňa se na mne krásně nacítila a doporučila Decoupling - zklidnění nervového systému (propojení s tepem Matky Země), 3. rituál Munay-Ki - rituál harmonie. Hodně mě oslovilo Propojení s tepem Matky Země. Cítila jsem vděčnost a radost. Nyní procházím Medicínským kruhem. Propojuji se se zvířaty tohoto kruhu - hadem, jaguárem, kolibříkem a orlem. Potřebuji s nimi pobývat zatím dlouhý čas, s každým zvlášť. Cítím jejich energii a jejich lásku. Je to silné. Závoj smutku byl odstraněn. Potěšil mne záznam z naší konzultace. Díky tomu si můžu připomínat oblasti, na kterých mohu pracovat a vracet se k nim. Vše je cesta. Děkuji, Soni 🙂
Lenka Eleusa Divišováprůvodkyně vnitřními archetypy
[3. rituál Munay-Ki] Ptala jsem se hada na své Poslání: "Své poslání již žiješ, lásko! Postupně zraješ a dary se otvírají. Tvá odvaha a moudrost roste. Své balasty rozpouštíš. Ano, medituj! Vše přijde v pravý čas! (Praktikuji denně Atišovu meditaci)
Lenka Eleusa Divišováprůvodkyně vnitřními archetypy
[3. rituál Munay-Ki] Vzkaz jaguára byl tento: "Vítej lásko, má síla a velké srdce je tu pro tebe. Abys mohla kotvit a pečetit vysoké vibrace lásky. Už je cítíš a já strážím tebe. Jsi pod mou ochranou. Zklidňuj mysl a naciťuj mne každý den. Nechť naše propojení sílí skrze tělo, mysl, vědomí. Jsi úžasná. Příroda uzdravuje. Tvá mise je láska. Síla. Odvaha. Dej si čas na naše propojování. Nikde není spěch ani tlak. Vše má svůj čas..."
Lenka Eleusa Divišováprůvodkyně vnitřními archetypy
[Šamanská práce s energií] Je to nějaký čas, co jsem se se Soňou setkala na šamanskou konzultaci... Tyhle věci mě naplňují, sama pracuji podobně a MILUJI JE. Byl to nádherně strávený čas, který mi pomohl ještě více odhalit ze situace, kterou jsem v té době prožívala, a nebyla v tu chvíli schopna vidět za oponou tohoto dění (jen některé části....) Vše jsme pěkně probraly, udělaly patřičné rituály a já jsem vděčná za Soniny vhledy... Následně se snažím s velkou jemností a opatrností sledovat radar, který mne k Soně zavedl a následovat jejích rad... S odstupem času tedy pozoruji malé změny, kterých si jsem schopná všimnout, a také to, jak vše pomalu a v klidu podzimních a zimních energií dosedá... A jsem s pokorou zvědavá, co vše ještě Vesmír přinese... Sonino šamanské energetické léčení vřele doporučuji. Nejenže je to krásný zážitek, ale práce a provázení skrze Soňu na skutečné úrovni... ❤️ Soni děkuji.
Petra Iserováinspirátorka, motivátorka a průvodkyně na úrovních mysli, těla a Ducha
[Šamanská práce s energií - Návrat ztracené duše] Dobrý večer Soňo, děkuji moc za zápis. Měla jsem trochu strach, aby to v každodenním shonu nezapadlo, ať už ten samotný rituál nebo ty úkoly. Ale mám radost, protože cítím, že to ve mně pracuje. Včera mě mé dcery nečekaně zatáhly ke kreslení tuší, jedna byla modrá a tak vznikl první motýl na kterého jsem se pak nemohla vynadívat. Dnes jsem se při opakování smlouvy nečekaně rozbrečela vděčností. Tak mám radost a naději. Děkuji Vám/Ti. Na konci a při loučení z Vás sálalo krásné teplo a vřelost. Pardon za upřímnost, ale chtěla jsem to napsat 😀 Nechť se Vám daří a případně se ozvu jak to jde dál.
Klára
[Šamanská práce s energií] Soňa mi byla laskavým průvodcem při rituálu přetnutí karmických vazeb. Dlouhé tři roky jsem se nedokázala smířit s tím, že milovaný člověk odešel z mého života. Po rituálu jsem poprvé dokázala vidět, že to je jen jakási etapa mého života, kterou jsem s ním zažila. Jednoduše se to uzavřelo. Konečně snad teď můžu jít dál. Po rituálu jsem se cítila uzemněná, klidná a o něco lehčí.
Kája
[Šamanská práce s energií] Děkuji Ti, Soni, za bezpečný prostor pro sdílení, plnou pozornost a navrácení mě do stavu klidu, zpět k sobě samé. Děkuji Ti za tak důležité uzemnění, které jsem potřebovala, za harmonizaci mého systému, ohňový rituál a rady, jak se mohu propojovat skrze šamanská zvířata s aspekty, které představují a které mi v životě mohou pomáhat 🙏💫🤍
Kristýna RybáčkováFyzioterapeutka, masérka
[Šamanská práce s energií] Ahoj Soni, musím říci, že mi bylo s tebou fajn, neznáš mojí povahu a já tebe a přesto jsem tam cítila nějaké spříznění, které neumím nazvat.
Eva
[Mentoring] Někdy vám život přivede do cesty bytost, která vás podpoří, pochopí a citlivě posouvá na vaší cestě. Tou bytostí pro mě byla a stále je Soňa, která se objevila v mém životě ve chvíli, kdy jsem řešila nečekaný životní zvrat, kterým byl rozchod s partnerem. Pokaždé mě bez hodnocení vyslechne, když je potřeba tak usměrní mou rozbouřenou mysl, dokáže mě - někdy i velmi rázně (a to se mi líbí) - upozornit na některé škodlivé vzorce v mém chování, které sama nevidím a zároveň mě motivuje jít dál, překračovat své vlastní limity a stíny. Ráda bych jí touto cestou poděkovala a ukázala, že i když někdo pomáhá druhým, tak může někdy sám pomoc potřebovat a to, že jsem si o ní řekla právě jí, bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v životě. Takže díky má Moudrá 🙂 dobře sis ten pseudonym zvolila.
Kateřina HudečkováMasérka, @Ruce.které.léčí
[9+1 rituálů Munay-Ki] Jsem moc ráda, že jsem u Soni prošla zasvěcením do rituálů Munay-ki. Celý proces byl obohacující, Soňa je velmi milá a výborně se s ní spolupracovalo. Nejvíc se mi líbil ohňový rituál, který si teď chci dělat pravidelně o úplňcích. Celému procesu bych se chtěla více věnovat i nadále, aby semínka pěkně rostla.
Tereza Pospíšilová
[9+1 rituálů Munay-Ki] Co se týče celkově všech 10 rituálů, tak musím říct, že to byla moc zajímavá zkušenost. Snažila jsem se ladit na sebe a vnímat, co se děje. Každopádně vnímám, že jsi to měla moc hezky připravené, jak rituály samotné, tak i jednotlivé úkoly nás hezky do toho dostaly. Co si já osobně z toho odnáším je zejména jak otevřít svůj osobní prostor, ohnivý rituál a nabíjení pásů… Celkový dojem bych popsala tak, že mě rituály vracely do mého středu, navracely mi zpět ztracenou rovnováhu. 🤍 Žilo a žije se mi pak s větší lehkostí.
Karolína N.
[9+1 rituálů Munay-Ki] Rituály Munay-Ki jsem prodělal bez očekávání a s přesvědčením, že mi to neovlivní život. Ale dost jsem se mýlil. Během probíhající doby zasvěcení jsem prožil nepoznané štěstí, radost, uspokojení, transformaci, přecházející k odstranění všeho přebytečného v mém životě. Samozřejmě jsem prožil ztrátu hodnot, na kterých jsem měl částečně vystavěný život. Ke konci jsem zůstal pouze já a nová cesta rozvoje přede mnou. Je to pozvolný transformační proces. Munay-Ki rituál mě oslovil přesně v té pravé chvíli. Teď záleží pouze na mně, jak s těmito dary naložit. Dostal jsem semínka, návody a byla mi ukázána cesta. Je jen na mně, do jaké míry to budu chtít rozvinout. Děkuji ti, šamanko. I za dárek, který jsem ke konci dostal. Budu podávat zprávy o své další transformaci.
Pavel Aaron Růžička
[10. rituál Munay-Ki - Zasvěcení lůna] To byla krása 🙂 Moc se mi líbilo propojení s ostatními ženami, byť to bylo online, tak to mělo i tak sílu.
Tereza
[10. rituál Munay-Ki - Zasvěcení lůna] Při rituálu jsem cítila úlevu, když jsi přinášela slova o děloze. Celkově jsem se pak cítila lehčí, jako bych opravdu propustila nějakou tu bolest.
Karolína
[10. rituál Munay-Ki - Zasvěcení lůna] Hezký večer, Ještě jednou děkuji za Rituál zasvěcení lůna. Byl to krásný prožitek – při přiložení rukou jsem cítila teplo a viděla, jak se mi do lůna hrne krev a celé se zaplňuje a byla to krev horká až bublala. 😊 Pak i pomocí té bublající krve jsem lépe propouštěla strachy, vztek, smutek. Cítím jako by lehčí břicho, svobodnější. Děkuji a přeji mnoho úspěchu v rituálech.
Alena Hornová
[10. rituál Munay-Ki - Zasvěcení lůna] Děkuji za milé, klidné provedení zasvěcením. Celý rituál máte moc hezky a srozumitelně připraven, dovedete vytvořit vstřícnou a příjemnou atmosféru. Přestože se jednalo o online vysílání, emoce a energie byly intenzivní. Pohlazení po duši i těle.
Veronika