10. rituál Munay-Ki

zasvěcení lůna - Rite of the Womb

Léčení a požehnání od linie žen, které se osvobodily od utrpení:

"Lůno není místem pro skladování bolesti a strachu, lůno slouží k tvoření a zrození nového života."

Chcete propustit ze svého lůna veškerý strach, bolest, smutek a hněv?

Chcete se napojit na své lůno a posílit tak svou schopnost tvořit?

Chcete se propojit v kruhu žen a přitom zůstat v intimitě svého domova?

Chcete, aby Vaše lůno bylo čistou nádobou pro budoucí generace?

Chcete se propojit s předky - s linií žen, které se osvobodily od utrpení?

...

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Iniciační šamanské rituály Munay-ki jsou duchovní zasvěcení, která transformujívylepšují naše světelné energetické pole, léčí zranění z minulosti, karmické a genetické programy a přesvědčení, které jsme zdědili.

„Munay-ki je Vaše pozvánka k tomu, vysnít si úplně nový svět do reality.“ Alberto Villoldo, zakladatel.

V jazyce Quechua (jazyk peruánských šamanů) „Munay“ znamená univerzální (bezpodmínečná) láska. „Ki“ vychází z japonského slova pro energii (životní sílu). Dohromady tato slova znamenají síla lásky. Jak v nás klíčí těchto deset rituálů Munay-ki, naše srdce se probouzí a my se cítíme posíleni, schopni vysnívat úplně nový svět do reality – svět, po kterém toužíme, aby ho zdědily děti našich dětí.

Byla to Albertova žena Marcela Lobos, která přivezla tento 10. rituál zasvěcení lůna z amazonské džungle a byla vyzvána k jeho šíření mezi širokou veřejnost. Stejně tak, jako vyzývala nás, absolventy kurzu, abychom jej šířili mezi co největší počet žen, a to zdarma nebo za dobrovolné příspěvky.

průběh rituálu

cena a pro koho je rituál určen

zpětné vazby klientů

co můžete očekávat a co ne

Soni cesta k šamanismu

Rituál 10 – Kisma Karpay – The Rite of the Womb – Rituál zasvěcení lůna

Je to léčení a požehnání, zasvěcení lůna. Spojuje nás s linií žen, které se osvobodily od utrpení. Tyto ženy chtějí, abychom si pamatovali, že „lůno není místem pro skladování bolesti a strachu; lůno slouží k tvoření a zrození nového života“. Lůno musí být čistou nádobou, protože nese budoucí generace.

Jak probíhá rituál zasvěcení lůna?

Potkáme se online přes Zoom. Setkání bude trvat přibližne 1 hodinu a bude na něj přizváno více žen (případně i mužů).

Začnu otevřením posvátného prostoru a výkladem k danému rituálu. Zazpíváme si jednoduchou píseň (kdo bude chtít, může se přidat) pro naladění se na energii tohoto rituálu. Následně Vám předám daný rituál. Pak provedeme integraci - krátkou meditacivyšleme své modlitby pro léčení Matky Země. Na závěr vysvětlím, jak daný rituál vyživovat skrze domácí praxi. Tuto praxi se doporučuje provádět po dobu 13 mestruačních / měsíčních cyklů, tj. po dobu následujícího roku.

Jedná se o energetickou práci, funguje to tedy i online. Já mám zavřené oči a představuji si, že jste u mě v místnosti, používám pohyby rukou a svůj záměr.

Před tím, než se rozloučíme, budete mít ještě prostor pro případné dotazy nebo třeba sdílení vašich prožitků z průběhu rituálu.

Desátý rituál zasvěcení lůna je ZDARMA.

(pozn.: V případě, že jste byli s mými službami spokojení a chtěli byste mě podpořit, můžete zaslat dobrovolný příspěvek jako DAR na číslo účtu, 2474186010/3030 vedený u AirBank, IBAN: CZ63 3030 0000 0024 7418 6010, BIC: AIRACZPP)

Tento rituál předávám i samostatně, narozdíl od těch ostatních.

Není jen pro ženy, jak by se mohlo zdát. Je možné ho předat i mužům, kteří jsou tomu otevření, neboť my všichni jsme vzešli z lůna. Můžete tedy přizvat i své partnery, kamarády... V případě přítomnosti mužů jsou ženy v pomyslném vnitřním kruhu a muži drží prostor ženám ve vnějším kruhu. Následně se role vymění, muži si mohou představovat, že jsou v lůně své matky nebo v lůně Matky Země a obdrží požehnání pro toto lůno.

Rituál je rovněž vhodný pro ženy, které z jakéhokoliv důvodu nemají dělohu, protože energetický otisk dělohy stále existuje.

BONUS

K rituálu Vám zašlu emailem materiál ke stažení (pdf) s vysvětlením doporučené domácí praxe k vyživování semínka rituálu. 

Reference

Hezký večer, Ještě jednou děkuji za Rituál zasvěcení lůna. Byl to krásný prožitek – při přiložení rukou jsem cítila teplo a viděla, jak se mi do lůna hrne krev a celé se zaplňuje a byla to krev horká až bublala. 😊 Pak i pomocí té bublající krve jsem lépe propouštěla strachy, vztek, smutek. Cítím jako by lehčí břicho, svobodnější. Děkuji a přeji mnoho úspěchu v rituálech.
Alena Hornová
Děkuji za milé, klidné provedení zasvěcením. Celý rituál máte moc hezky a srozumitelně připraven, dovedete vytvořit vstřícnou a příjemnou atmosféru. Přestože se jednalo o online vysílání, emoce a energie byly intenzivní. Pohlazení po duši i těle.
Veronika
To byla krása 🙂 Moc se mi líbilo propojení s ostatními ženami, byť to bylo online, tak to mělo i tak sílu.
Tereza Pospíšilová
Při rituálu jsem cítila úlevu, když jsi přinášela slova o děloze. Celkově jsem se pak cítila lehčí, jako bych opravdu propustila nějakou tu bolest.
Karolína N.
P.S.: Jedna žena se mi svěřila, že druhý den po rituálu dostala menstruaci. Menstruaci, na kterou už dlouho čekala, a kterou z důvodu pravděpodobně se blížící menopauzy si nebyla jistá zda a kdy dostane... Jasně, možná je to náhoda. A nebo taky ne. 😉
Soňa Moudrá

Kdo jsem?

Jmenuji se Soňa Sušanková, ale zvolila jsem si pseudonym Soňa Moudrá, protože když se mě v dětství ptali, jaké povolání bych chtěla mít, až vyrostu, řekla jsem, že chci být moudrá.

Na tento svůj dětský sen jsem posléze zapomněla. Vystudovala jsem ČVUT a asi 10 let pracovala jako stavební inženýrka, rozpočtářka, přípravářka. Mezitím mi život připravoval různé zkoušky. Prošla jsem například psychickým týráním, obdobím alkoholismu i workoholismu, depresemi, různými vztahovými problémy, učila jsem se jak vychovávat nevlastní dítě ve střídavé péči, objevily se další zdravotní problémy...

V roce 2021 mě má intuice zavedla na šamanské kurzy u společnosti Four Winds Society, kterou založil Alberto Villoldo, lékařský antropolog, který se cca 25 let učil od peruánských šamanů, potomků Inků. Prošla jsem nejdříve tříměsíčním online kurzem Munay-ki a posléze odjela na měsíční intenzivní kurz energetického léčení do Chile, kde jsem se setkala s Albertem i jeho ženou Marcelou Lobos osobně.

Byla to právě Marcela Lobos, která přivezla tento 10. rituál zasvěcení lůna z amazonské džungle a byla vyzvána k jeho šíření mezi širokou veřejnost. Stejně tak, jako vyzývala nás, absolventy kurzu, abychom jej šířili mezi co největší počet žen zdarma nebo za dobrovolné příspěvky.

...

Najednou do sebe všechno začalo zapadat. Roky utrpení se propojily se starobylou moudrostí. Lidi mi začali říkat, že jsem jim pomohla, ať už slovem, či prací s energií, že ze mě cítí moudrost, sílu či jasnozřivost...

A já si uvědomila, že mým posláním je být šamankou s neutuchající touhou po moudrosti.

Soňa Moudrá – šamanka a inženýrka, spojovatelka protikladů

Co nabízím?

 • Posvátný prostor
  Před prací s Vámi vždy otevřu posvátný medicínský prostor. To znamená, že svolám větry ze čtyř světových stran, posvátná zvířata, předky, Matku Zemi a Velkého Ducha. Oni nám drží prostor a procházejí skrze mě.
 • Bezpečný osobní prostor
  Před prováděním rituálu navíc otevřu osobní posvátný prostor tzv. Wiracocha. Je to něco jako světelná bublina, kterou obalím sebe i Vás. Propojí nás s "Vyšším Já" a umožní nám být v plné přítomnosti, mimo čas a prostor. Už jen pobyt v tomto prostoru pro Vás může být léčivý.
 • Propojení s předky
  Každý z rituálů nese svou vlastní energii a je spojen s liniemi předků, léčitelů a léčitelek, strážců moudrosti. V tomto případě se jedná o linii žen, které se osvobodily od utrpení. V rámci zasvěcení Munay-Ki Vás s nimi propojím.
 • Zasetí energetických semínek
  V rámci iniciačních rituálů Munay-Ki dojde k transformaci Vašeho energetického pole. Energii rituálů Vám předám ve formě semínek, čili jemnou formou. Je jen na Vás, kolik pozornosti budete věnovat integraci rituálů a vyklíčení těchto semínek. Pokud se Vám podaří semínka vyklíčit, může dojít ke změnám i ve Vašem fyzickém těle nebo transformaci Vašich myšlenkových a emocionálních vzorců. Pokud budete pozorní, můžete vnímat změny i ve Vašem okolí, změny ve vztazích s lidmi, změnu úhlu pohledu na Váš život...
 • Propojení s dalšími ženami v bezpečí domova
  Zorganizuji setkání přes Zoom se záměrem, aby se sešlo větší množství žen (případně i mužů). Domnívám se, že právě skupinová energie dokáže ještě zesílit účinky tohoto rituálu. Vzhledem k tomu, že bude setkání probíhat online, je vhodné i pro ženy (muže), kterým z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje setkávání s jinými lidmi ve fyzické přítomnosti. Můžete se klidně připojit a mít vypnutou kameru, pokud to tak budete cítit.

Co nenabízím?

 • Nemohu zaručit, že se ve Vašem životě skutečně něco změní
  Rituál Vám předám ve formě semínka a je jen na Vás, kolik času a péče budete následně věnovat jeho vyživování. Může se stát i to, že nebudete vnímat žádné zásadní změny ve Vašem životě. Semínko ve Vás však bude zaseté a může vyklíčit i kdykoliv v budoucnu.
 • Neslibuji, že Vás vyléčím.
  Přestože ze zahraničí jsou známy i případy žen, kterým tento rituál pomohl vyléčit ženské potíže nebo třeba neplodnost, nic takového Vám rozhodně slíbit nemůžu. Spíš vnímám rituál jako podpůrný prvek v případě, že něco podobného řešíte. Jako jeden z dílků ve skládačce k Vašemu uzdravení. Možná ucítíte úlevu na těle, možná na emocionální úrovni, možná to bude pro Vás jen duchovní prožitek daného okamžiku.

Pořád si nejste jistí?

Napište mi dotaz na sona.susankova@sonamoudra.cz.

Už jste se rozhodli, že do toho jdete?

Zarezervujte se přes tlačítko níže: