Chceš si do života pozvat tsunami? Zkus HUACA!

… aneb ohlédnutí za uplynulým rokem.

V Chile nám řekli: „Tohle je ta nejsilnější energie. Můžete ji používat při práci s klienty, ale jen jako poslední možnost. Když už všechno ostatní selže. Protože je jako tsunami. Když si přivoláš do života Huaca, můžeš si být jistý, že nezůstane kámen na kameni. Je to nezkrotná, nepředvídatelná síla. Síla, která má za úkol vrátit vše ve tvém životě do rovnováhy. Ale to tempo a způsob, kterým to udělá, se ti nemusí líbit.“

Náš měsíční intenzivní kurz byl tou dobou téměř u konce.

„Tak, a teď jste šamani. Jeďte domů a pozvěte Huaca do své Mesy a živte ji 28 dní. To je váš domácí úkol.“ (pozn.: Mesa = přenosný oltář s léčivými kameny)

Trochu mi to připomíná výklad ke kartě číslo 56 z mystického šamanského orákula – Thunder / Hrom:

„Když ti do výkladu vstoupí Hrom, odkazuje na velkou dramatickou změnu, která je jako stádo divokých bizonů na útěku. Cítíš ho až do morku kostí a víš, že nemáš žádnou moc ovlivnit události, které se daly do pohybu. Je čas připravit se na cokoli… Trik je v tom, že je třeba naučit se běžet s nimi. Kvality, které teď více než kdy jindy potřebuješ, jsou pružnost, obratnost a ochota to vše prožít, aniž si diktuješ, odkud nebo v jaké podobě mají tyto příležitosti přicházet. Tvůj osud je tu. Buď připraven!“

Jako svědomitá žákyně, která měla skoro vždy samé jedničky, dva červené diplomy z ČVUT a mnoho jiných diplomů z rozličných soutěží a olympiád, jsem nemohla jinak, než tento úkol splnit. 😀

Sice mi chvíli trvalo, než jsem se k tomu odhodlala, ale 23. ledna 2022 to všechno začalo (kurz Energy Medicine skončil na začátku prosince 2021). Přizvala jsem energii Huaca podle návodu a sytila ji do 20. února.

Možná je to jen náhoda, říká inženýr ve mně…? Možná za to může Huaca…

V únoru jsem dala výpověď po cca 10 letech ve stavebnictví. Neměla jsem žádný plán, co bude dál. Domnívám se, že nebýt Huaca, zůstala bych u původního plánu, který vymyslel můj mozek = po večerech po práci si budeš dělat webovky, přijímat příležitostné klienty, sbírat postupně zkušenosti a reference, po pár měsících třeba začneš dělat i za peníze a až si začneš stabilně vydělávat jako šamanka, tak můžeš dát výpověď.

Brzy na to jsem vyházela během chvilky všechno oblečení ze skříně a objednala si stylistku, aby mi pomohla nakoupit kompletně nový šatník. Domnívám se, že nebýt Huaca, praktikovala bych třídění šatníku asi tímto dlouhodobě osvědčeným způsobem = no tak dobře, těchto 10-20% šatníku už jsem na sobě neměla několik let, tak to dám pryč, ale tohle by se ještě mohlo hodit, tohle ještě unosím… třeba za rok to zase proberu.

Výrazně jsem zkrátila vlasy, k čemuž mi dopomohl plamen svíčky (napsala jsem o tom jeden ze svých prvních článků na blogu „Jak jsem si zapálila vlasy aneb zbavuji se všeho, co mi neslouží.“). Jinak bych pravděpodobně i nadále ignorovala, jak jsou ty vlasy poničené a roztřepené.

V následujících měsících jsem se rozešla s partnerem po cca 4 letech soužití. To rozhodnutí bylo poměrně rychlé a nezvratné. Možná, že nebýt Huaca, nadále bych se nechávala nahlodávat myšlenkami typu “ vždyť to není zas tak hrozné“.

Vzhledem k tomu, že jsem bydlela u bývalého partnera, další změnou, která logicky následovala, bylo stěhování. Dodnes mi však připadá neuvěřitelná ta rychlost a způsob, jakým se vše seběhlo a jak je možné, že člověk jako já se rázem ocitl v komunitě. Jak je možné, že mezi záplavou desítek zájemců o bydlení, mezi nimiž bylo pravděpodobně spoustu takových, kteří o životě v komunitě snili, jsem byla vybrána právě já, která ani nevěděla, že takovýto způsob bydlení existuje?

Na podzim jsem začala oficiálně podnikat. U většiny z mých prvních klientů jsem měla takový pocit, jako by tak nějak spadli z nebe bez mého přičinění. Že by přispěla Huaca??

No, takže to je asi tak ve zkratce shrnutí hlavních milníků uplynulého roku. Rok je dlouhá doba, takže se toho stalo určitě mnohem víc. Každopádně další věc, kterou jsem po celou tu dobu vnímala tak nějak pod povrchem, je to, co se odehrávalo v mém nitru. Mám dojem, že po celý rok se mi dařilo tak nějak samovolně a poměrně rychlým tempem rozpouštět různé bloky, strachy, omezující přesvědčení a podobně. Mám pocit, jako bych si za tu dobu vyřešila to, co by mé staré já řešilo roky. Někteří lidé, kteří mě třeba neviděli 1 nebo 2 měsíce, říkali s otevřenou pusou: „Proboha, co se to s tebou stalo za tak krátkou dobu? Ty máš úplně jiné vyzařování!“

Což mi připomíná, že se vlastně stalo hodně věcí i v rámci rozjezdu mého podnikání a přerodu ze stavební inženýrky na šamanku. Třeba to, že jsem začala psát tento blog a příspěvky na sociální sítě, občas i včetně natáčení videí. Kdy a jak se to vlastně seběhlo, ptám se sama sebe? Vybavuji si, jak jsem někdy loni na začátku roku řešila několik měsíců, jestli mám sdílet svým přátelům na Facebooku něco o té mé cestě, a měla strach, jak mě všichni odsoudí. Pak jsem si založila stránku Na duhové vlně, o které skoro nikdo nevěděl a kde jsem si něco šudlala spíš tak sama pro sebe. Pak jsem se postupnými, za to však z mého pohledu velkými skoky dostala do bodu, kdy je mi jedno, co si o mně kdo myslí. Sdílím všechno i na svém soukromém profilu, sdílím někdy i velmi intimní, možná kontroverzní, šokující témata. A je mi celkem jedno, kdo to čte a sleduje a cítím se v tom čím dál tím lépe.

Přitom mám ještě stále v živé paměti doby, kdy mi říkali v práci: „Všechno super, ze všech stran jde na tebe samá chvála, jen ten tvůj ostych…“ Řekla bych, že v této oblasti dělám opravdu velké pokroky. A jsem přesvědčená, že ještě zdaleka nejsem se svým vývojem u konce. 🙂 Já – bývalá šedá myška, která ráda sedí v koutě a mlčí – se momentálně neskutečně těším na pravidelná setkání na Zoomu a živá vysílání a se vzrušeným nadšením spřádám plány, jaká další videa bych mohla pravidelně natáčet.

Uf. To byl tedy skvělý rok! Těším se, co přinese ten další.

Pokud vás zaujala Huaca, prozradím, že se přivolává tak, že rozložím Mesu – svůj posvátný oltář – rozložím kameny podle světových stran, vezmu si do ruky tzv.“Lineage stone“ (kámen předaný jako dar od linie předků), posadím se doprostřed Mesy hlavou směrem k východu a praktikuji určitou dechovou techniku.  Při tom vizualizuji, že stoupám nahoru do vesmíru a přivolávám Huaca a přivádím ji do své Mesy, ukotvím do kamenů a „poprskám“ Florida water (květiny, bylinky a vonné esence naložené v alkoholu). Po dobu 28 dní je následně nutné sytit tuto energii Palo Santem, naší pozorností a láskou, můžeme jí zpívat, darovat Florida water a podobně.

Uvedu ještě jeden příklad od jednoho z šamanských učitelů z Four Winds Society, který nám vysvětloval, že Huaca lze použít nejen pro člověka, ale třeba i pro pozemek či firmu: „Lze ji použít třeba pro zanesený, špinavý rybník. Ale nikdy si nemůžete být jistí, zda se ten rybník jako zázrakem vyčistí nebo zda všechno kolem lehne popelem a rybník zmizí ze světa.“ Cesty, jakými příroda uvádí věci do rovnováhy, mohou být různé…

A co se týče těch mých vysílání, ráda bych zde učinila veřejný závazek a to, že budu pořádat pravidelně 1x měsíčně online rituál zasvěcení lůna na Zoomu (již jsem na svém webu zveřejnila další termíny >>) a při novoluní a úplňcích ohňové rituály v živém vysílání vždy v 19:00 večer (v případě zájmu mě sledujte na sociálních sítích>>).

Včera bylo novoluní, tak jsem tedy již začala tento koncept testovat, ale moc se to nepovedlo, zamrznul mi obraz, takže vznikl záznam ve formě mé zamrznuté fotky a k tomu audio 😀 Věřím, že příští úplněk už to bude fungovat lépe 🙂

Pokud vás tedy zajímají rituály a možnost, jak získat podporu při průběžné očistě od těžkých energií, neváhejte a připojte se, kdekoliv je vám to milé:

 

Mějte se krásně a užívejte první jarní dny.

S láskou ❤️

Soňa Moudrá

 

Jsem šamanka, léčitelka, někdy vědma, inspirátorka, zpěvačka, malířka...

Pomáhám lidem, kteří chtějí vzít život do svých rukou, aby se usmířili se svou minulostí, získali nadhled nad svou současnou situací, aby mohli vykročit vstříc své nejlepší možné budoucnosti. To vše skrze šamanské techniky práce s energií >> , iniciační rituály Munay-ki >> , mentoring, intuitivní a individuální přístup.

Mým posláním je inspirovat lidi svým příběhem. Mou vášní je neutuchající touha po moudrosti. Mou vizí je naučit lidi, jak být sami sobě šamany.

Můj příběh najdete zde >>

Jmenuji se Soňa Sušanková a proč jsem si zvolila pseudonym Soňa Moudrá se můžete dočíst zde >>

Chcete se ode mě něco naučit zdarma a v pohodlí domova? Zkuste videonávod na ohňový rituál zde >>

Máte nějaké další dotazy? Můžete mě zkontaktovat zde >>

Baví vás číst mé články? Inspirují vás mé příspěvky na sociálních sítích? Pomohly vám rituály, které sdílím zdarma? Chcete mě podpořit? Můžete mi poslat DAR na účet:

2474186010/3030 vedený u AirBank

IBAN: CZ63 3030 0000 0024 7418 6010

BIC: AIRACZPP

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.

  • Videonávod na domácí ohňový rituál zdarma aneb jak se dostat do vnitřního klidu snadno a rychle

    Pohádali jste se s někým? Je toho na Vás moc? Paralyzuje Vás strach, panika, úzkost? Objevili jste vzorce myšlení či chování, které Vám již neslouží?... SPALTE TO!

  • Nejnovější články
  • Kategorie
  • Potkáme se na Facebooku: