Objednávka konzultace

Práce s energií

 • ANO
  Objednávám si tímto konzultaci/e - práci s energií, případně mentoring. Jedná se o online konzultace přes Zoom. (Variantu vyberu ve formuláři níže).
 • CHÁPU
  Délka jedné konzultace jsou 2 hodiny (případně mentoring 1-2 hodiny).
 • ROZUMÍM
  Po zaplacení mi dorazí e-mail s odkazem do rezervačního systému, kde provedu závaznou rezervaci termínu.
 • DĚKUJI
  V případě práce s energií mám možnost 30 min konzultace zdarma po telefonu nebo textově přes Whatsapp / Messenger / Telegram v následujících 30 dnech po ukončení sezení a navíc dostanu zápis se shrnutím bodů ze setkání v pdf.
 • BERU NA VĚDOMÍ
  Tato objednávka je závazná. V případě, že budu následně (po rezervaci termínu) potřebovat změnit termín rezervace, mohu tak učinit maximálně 24 hodin před konáním schůzky. Balíčky je nutné vybrat do 4 / 8 měsíců od objednání jinak propadají a peníze nebudou vráceny zpět.
 • PŘIJÍMÁM ZODPOVĚDNOST
  Přijímám zodpovědnost za své vlastní zdraví. Jsem si vědom/a, že se nejedná o zdravotní služby a tato konzultace nenahrazuje lékařskou péči. Stejně tak přijímám zodpovědnost za svůj vlastní život. Pokud dostanu nějaký "domácí úkol" / doporučení, je jen na mně, jak s ním naložím a jsem si vědom/a, že můj přístup bude mít vliv na můj budoucí život.
Soni, musím říci, že mi bylo s tebou fajn, neznáš mojí povahu a já tebe a přesto jsem tam cítila nějaké spříznění, které neumím nazvat.
Eva
Děkuji Ti, Soni, za bezpečný prostor pro sdílení, plnou pozornost a navrácení mě do stavu klidu, zpět k sobě samé. Děkuji Ti za tak důležité uzemnění, které jsem potřebovala, za harmonizaci mého systému, ohňový rituál a rady, jak se mohu propojovat skrze šamanská zvířata s aspekty, které představují a které mi v životě mohou pomáhat.
Kristýna RybáčkováFyzioterapeutka, masérka
Soňo, chtěla jsem Ti ještě jednou moc poděkovat za rituál a přetnutí karmických pout. Vnímám změny, těžko se mi popisují, ale promítají se do každého nového dne, který přijde. Trošku víc mě baví žít (nutno říct, že já říkajíc tuto větu, je zázrak obrovský). Už nejsem v takové bublině samoty, smutku a pocitu zrady.
Kája

Potřebujete něco upřesnit?

Napište mi na sona.susankova@sonamoudra.cz nebo volejte na +420 777 318 860.

Jsem tu pro Vás ❤️