Objednávka

Série rituálů Munay-ki

 • ANO
  Objednávám si tímto sérii 9+1 iniciačních šamanských rituálů Munay-ki.
 • CHÁPU
  Setkání budou probíhat online přes Zoom. Předpokládaná délka jednoho setkání je přibližně 1 hodina. Iniciace budou probíhat tempem 1 rituál / 1 týden (tj. 9 týdnů). Celou sérii je nutné vybrat nejpozději do 4 měsíců od objednání, jinak propadá a peníze nebudou vráceny zpět.
 • ROZUMÍM
  Po zaplacení mi dorazí e-mail s odkazem do rezervačního systému, kde provedu závaznou rezervaci termínu. Pokud možno si zablokuji termín na každý týden ve stejný den a čas.
 • DĚKUJI
  Jako bonus navíc dostanu materiály ke stažení v pdf. V případě absolvování všech 9 (10) rituálů i svůj vlastní kámen Pi-Stone. 10. rituál zasvěcení lůna mám zdarma.
 • BERU NA VĚDOMÍ
  Tato objednávka je závazná. V případě, že budu následně (po rezervaci termínu) potřebovat změnit termín rezervace, mohu tak učinit maximálně 24 hodin před konáním schůzky.
 • PŘIJÍMÁM ZODPOVĚDNOST
  Přijímám zodpovědnost za své vlastní zdraví. Jsem si vědom/a, že se nejedná o zdravotní služby a tato setkání nenahrazují lékařskou péči. Stejně tak přijímám zodpovědnost za svůj vlastní život. Pokud dostanu nějaký "domácí úkol" / doporučení, je jen na mně, jak s ním naložím a jsem si vědom/a, že můj přístup bude mít vliv na můj budoucí život.
Navyšuje se mi citlivost a dělám veliké pokroky v čištění traumat a programů, pohnuly se opravdu velké věci. Díky tomu všemu jsem celkově dobře naladěná a více ustředněná. Cítím, že se pomalinku dostávám více do své síly a toho, kdo jsem. Určitě se urychlila moje práce na sobě a cítím se dobře. Nyní mám větší podporu od svých spojenců (zvířat) a cítím je silněji ❤ To jsme teprve u třetího rituálu. Takže určitě super.
Jana Kubalková
Jsem moc ráda, že jsem u Soni prošla zasvěcením do rituálů Munay-ki. Celý proces byl obohacující, Soňa je velmi milá a výborně se s ní spolupracovalo. Nejvíc se mi líbil ohňový rituál, který si teď chci dělat pravidelně o úplňcích. Celému procesu bych se chtěla více věnovat i nadále, aby semínka pěkně rostla.
Tereza Pospíšilová
Rituály Munay-Ki jsem prodělal bez očekávání a s přesvědčením, že mi to neovlivní život. Ale dost jsem se mýlil. Během probíhající doby zasvěcení jsem prožil nepoznané štěstí, radost, uspokojení, transformaci, přecházející k odstranění všeho přebytečného v mém životě. Samozřejmě jsem prožil ztrátu hodnot, na kterých jsem měl částečně vystavěný život. Ke konci jsem zůstal pouze já a nová cesta rozvoje přede mnou. Je to pozvolný transformační proces.
Pavel Aaron Růžička

Potřebujete něco upřesnit?

Napište mi na sona.susankova@sonamoudra.cz nebo volejte na +420 777 318 860.

Jsem tu pro Vás ❤️